| Brand Name: | Komai |
| Model Number: | F-19728 |
| MOQ: | 4 Pcs |
| Price: | Please contact us to get the accurate price |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, Wechat/Alipay |
| Supply Ability: | 50000 pcs/month |
Specification
| Model | F-19728 |
| Part Name | Fuel Filter |
| Material | HV or Korean Ahlstrom Paper |
| Manufacture Part NO. |
FS19728 FF1161 PF7748 |
| Working Hours | More than 500 hours |
| Efficiency | 99.9% |
| Gross Weight | 0.4 kg |
| Dimension | 179/171*97*38/28 mm |
| Quantity per carton | 40 pcs |
| Packaging | Brand Packing or Customers' Demand |
Technical Details
| Overall Legth | 12 cm |
| Overall Width | 11 cm |
| Overall Height | 20 cm |
![]()
![]()
![]()