| Brand Name: | Komai |
| Model Number: | F-1011 |
| MOQ: | 4 Pcs |
| Price: | Please contact us to get the accurate price |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, Wechat/Alipay |
| Supply Ability: | 50000 pcs/month |
Specification
| Model | F-1011 |
| Part Name | Fuel Filter |
| Material | HV or Korean Ahlstrom Paper |
| Manufacture Part NO. | BF9869 150-1105020A FS19686 CX1011 etc. |
| Working Hours | More than 500 hours |
| Efficiency | 99.9% |
| Gross Weight | 1.9 kg |
| MOQ | 4 pcs |
| Quantity per carton | 12 pcs |
| Packaging | Brand Packing or Customers' Demand |
Technical Details
| Overall Legth | 11 cm |
| Overall Width | 11 cm |
| Overall Height | 22 cm |
![]()
![]()
![]()