| Brand Name: | Komai |
| Model Number: | O-2190 |
| MOQ: | 4 Pcs |
| Price: | Please contact us to get the accurate price |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, L/C, Personal Bank Transfer |
| Supply Ability: | 50000 pcs/month |
Specifiion
| Model | O-2190 |
| Part Name | Oil Filter |
| Material | Korean Ahlstrom Paper |
| Manufacture Part NO. | 15607-2190 |
| Working Hours | More than 500 hours |
| Efficiency | 99.9% |
| Gross Weight | 2.5 kg |
| Dimension | 205.49*120.27*114/98 1 1/2-16 UNS-2B mm |
| Quantity per carton | 12 pcs |
| Packaging | Brand packing or customers' demand |
Technical Details
| Overall Legth | 14 cm |
| Overall Width | 14 cm |
| Overall Height | 24 cm |
Cross Part No.
LF16226
LF16110
P50-2364
15613-E0030
YN30T01001P1
Application
SK200-8/
SK210-8/230-8
SK200-10
SK200LC-10
etc.
Product Details
![]()
![]()